Healthypharm Paracetamol kind 120mg 10 zetpillen
Merk
Inhoud
10 Zetpillen
2,20
Er is voldoende op voorraad
Op voorraad
- Voor 21.00 uur besteld, volgende werkdag in huis
- 14 dagen bedenktijd
- Betrouwbaar en klantgericht: cijfer 4.3/5 op Trustpilot
Gratis bezorging
Bij bestellingen vanaf 49 euro.
€ 4,95
Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.
Productinformatie
Healthypharm Paracetamol kind 120mg
RVG 24202 AV
Kinderparacetamol HTP zetpil 120 mg, zetpillen
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende
werking
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: NVT
Bij borstvoeding: NVT
Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
Niet gebruiken bij:
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.
Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Werkzame bestanddelen
120 mg paracetamol
Hulpstoffen
colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)
Dosering
Leeftijd (jaar) Gewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doses per 24 uur
0,25 - 1 5,5 - 10 120 2 - 3
1 - 2 10 - 12,5 240 2 - 3
2 - 4 12,5 - 17 240 3
4 - 6 17 - 22 240 4
6 - 9 22 - 30 500 2-3
9 - 12 30 - 40 500 3
12 - 15 40 - 55 500 of 4 of
1000 maximaal 2-3
Volwassenen en
jongeren vanaf
12 jaar > 55 1000 maximaal 4
Aanwijzingen voor gebruik
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
RVG 24202 AV
Kinderparacetamol HTP zetpil 120 mg, zetpillen
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende
werking
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: NVT
Bij borstvoeding: NVT
Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
Niet gebruiken bij:
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.
Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Werkzame bestanddelen
120 mg paracetamol
Hulpstoffen
colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)
Dosering
Leeftijd (jaar) Gewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doses per 24 uur
0,25 - 1 5,5 - 10 120 2 - 3
1 - 2 10 - 12,5 240 2 - 3
2 - 4 12,5 - 17 240 3
4 - 6 17 - 22 240 4
6 - 9 22 - 30 500 2-3
9 - 12 30 - 40 500 3
12 - 15 40 - 55 500 of 4 of
1000 maximaal 2-3
Volwassenen en
jongeren vanaf
12 jaar > 55 1000 maximaal 4
Aanwijzingen voor gebruik
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
Lees altijd de bijsluiter
Bekijk de bijsluiter (PDF)
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Beoordeling door klanten
Wat is jouw ervaring met dit product?
Zelf een review plaatsen
Vragen & inspiratie
Service door een gediplomeerd drogist